Opis odmiany marihuany White Widow - działani, efekty, historia

White Widow jest dobrze znaną odmianą. Ta zrównoważona hybryda została stworzona w Holandii przez Green House Seeds. White Widow jest hybrydą brazylijskiej odmiany sativa i południowoindyjskiej odmiany Indica, która jest silna i żywiczna.

Od 1990 roku White Widow jest błogosławiona przez każdego holenderskiego klienta kawiarni. Podziemny rynek marihuany był w tym czasie zdominowany przez wczesne hybrydy, takie jak Northern Lights czy Haze. White Widow wygrała Cannabis Cup 1995, dołączając do tych słynnych szczepów.

Odmiana konopii White Widow została wyhodowana ze względu na dużą ilość trichomów i jest bardzo ceniona przez hodowców, którzy chcą produkować haszysz. Średnia zawartość THC w tej odmianie wynosi 20%. Niektóre fenotypy mogą mieć wyższy poziom.

Topy White Widow mają duży, stożkowy kształt i są zwężone. Ich struktura jest bliższa sativie niż indice. Mają miękką, przewiewną strukturę, która jest pokryta trichomami.

Kwiaty prawidłowo uprawianej rośliny są całkowicie pokryte trichomami. To nadaje roślinie jej biało-szary wygląd. White Widow jest znana ze swojego silnego, sosnowego, pachnącego amoniakiem zapachu. Kadzidlany zapach powstaje w wyniku kruszenia się suszonych owoców.

Dym, który jest gładki smakuje podobnie do ziemistego, więc użytkownicy, którzy są przyzwyczajeni do smacznych lub owocowych crossów mogą być rozczarowani brakiem smaku White Widow. Zapach White Widow jest szczególnie wyczuwalny po wypaleniu, więc osoby ceniące sobie dyskrecję muszą być świadome.

Odmiana ta jest odporna na pleśń, więc uprawa na zewnątrz jest dobrym pomysłem. White Widow, pomimo swojej genetyki sativy, w fazie wegetatywnej bardziej przypomina roślinę indica. Rośliny są krzaczaste. Rośliny indoor zakwitają w ciągu dziewięciu tygodni, podczas gdy rośliny outdoor są gotowe do zbiorów w październiku. Można oczekiwać, że roślina da od 35 do 55 gramów na metr kwadratowy.

Geny White Widow doprowadziły do powstania wielu innych legend, takich jak White Russian, White Rhino i Blue Widow.